partnerzy

Dalet

Rozwiązania firmy Dalet umożliwiają tworzenie, zarządzanie i dystrybucję kontentu. Łączą w jeden system platformę MAM, konfigurowalne workflow oraz obszerny zestaw specjalnie zaprojektowanych narzędzi produkcyjnych.To zintegrowane i otwarte środowisko pozwala na za...

Rozwiązania firmy Dalet umożliwiają tworzenie, zarządzanie i dystrybucję kontentu. Łączą w jeden system platformę MAM, konfigurowalne workflow oraz obszerny zestaw specjalnie zaprojektowanych narzędzi produkcyjnych.To zintegrowane i otwarte środowisko pozwala na zarządzanie całym działem Newsów i Sportu oraz pozwala użytkownikom na znaczną poprawę wydajności i jak najlepsze wykorzystanie dostępnych materiałów.

 

Systemy Dalet są wykorzystywane na całym świecie przez wiele tysięcy indywidualnych użytkowników u setek producentów treści telewizyjnych i radiowych, w tym telewizje publiczne (ABS-CBN, BBC, CBC, DR, France TV, RTBF , RFI, Russia Today, RSR i TSR, RT Malezja, VOA, WDR), stacje rozrywkowe i operatorów (Antena 3, Canal +, FOX, ETV, Orange, Time Warner Cable, Warner Bros, Sirius XM Radio) oraz organizacje rządowe (JAG, Kanadyjska Izbai Gmin, Komisja Europejska).

Czytaj Więcej
Front Porch Digital

Front Porch Digital istnieje w centrum cyfrowego przepływu danych opartego na plikach od ponad dziesięciu lat łącząc krytyczne zarządzanie plikami video z integracją z wiodącymi systemami i narzędziami w działalności mediów, Front Porch Digital stał się ogólno...

Front Porch Digital istnieje w centrum cyfrowego przepływu danych opartego na plikach od ponad dziesięciu lat łącząc krytyczne zarządzanie plikami video z integracją z wiodącymi systemami i narzędziami w działalności mediów, Front Porch Digital stał się ogólnoświatowym liderem w krytycznych rozwiązaniach przepływu danych.

 

Oferta produktowa Front Porch Digital objęta przez "DIVASolutions" to zintegrowany przepływ pracy, migracja, zarządzanie i monetaryzacja Twoich mediów.

Czytaj Więcej
Omneon

Omneon (pierwotnie zwane Omneon Video Networks) w swojej ofercie posiada wideo serwery i rozwiązania do magazynowania danych. Produkty te są przeznaczone dla firm, które produkują i rozpowszechniają kontent audio i wideo dla telewizji i Internetu. Założona w 1998 roku...

Omneon (pierwotnie zwane Omneon Video Networks) w swojej ofercie posiada wideo serwery i rozwiązania do magazynowania danych. Produkty te są przeznaczone dla firm, które produkują i rozpowszechniają kontent audio i wideo dla telewizji i Internetu. Założona w 1998 roku firma posiada wielu klientów w sektorze transmisji telewizyjnych z całego świata.

Czytaj Więcej
Quantum

Przez ostatnie 30 lat Quantum stał się ogólnoświatowym ekspertem w dziedzinie ochrony danych i dużych rozwiązań do zarządzania danymi. Quantum oferuje unikalne połączenie specjalistycznych rozwiązań magazynowych i niezrównaną wartość dla środowisk tradycyjnyc...

Przez ostatnie 30 lat Quantum stał się ogólnoświatowym ekspertem w dziedzinie ochrony danych i dużych rozwiązań do zarządzania danymi. Quantum oferuje unikalne połączenie specjalistycznych rozwiązań magazynowych i niezrównaną wartość dla środowisk tradycyjnych, wirtualnych oraz w chmurze. Od małych firm do dużych przedsiębiorstw, ponad 50.000 klientów zaufało firmie Quantum przy efektywnym zarządzaniu rosnącą ilością danych oraz uzyskaniu maksymalnych korzyści z ich cyfrowych aktywów. Od menedżerów IT poszukujących bardziej niezawodnych sposobów na tworzenie kopii zapasowych, danych do prezesów, którzy chcą obniżyć koszty. Z Quantum, klienci mogą byś pewni, że chronią i zachowują dane w całym okresie eksploatacji, niezależnie od środowiska lub skali.

Czytaj Więcej
Rhozet

Produkty transkodujące firmy Harmonic, z technologią Rhozet na czele, wystarczają, by zająć się całym procesem transkodowania. Zapewniają one łatwy do opanowania i przyjazny dla użytkownika interfejs, oszczędzające czas funkcje automatyzacji i SDK oparty na XML, u...

Produkty transkodujące firmy Harmonic, z technologią Rhozet na czele, wystarczają, by zająć się całym procesem transkodowania. Zapewniają one łatwy do opanowania i przyjazny dla użytkownika interfejs, oszczędzające czas funkcje automatyzacji i SDK oparty na XML, umożliwiający całkowitą programową kontrolę nad procesem transkodowania. ProMedia Carbon (dawniej Carbon Coder) obsługuje zadania transkodowania i oferuje szereg dodatkowych funkcji, takich jak; standardowe konwersje, wstawianie logo, dodawanie timekodu i inne. Carbon Server i Workflow System (WFS) zarządzają siecią maszyn Promedia Carbon (farma transkodująca), zapewniając ogromne możliwości skalowania dla dużej ilości operacji. W pełni zintegrowany system kontroli jakości (Quality Control System, QCS), pozwala na analizę plików przed, po i w trakcie procesu transkodowania.

 

W pełni zintegrowany i zautomatyzowany Quality Control System zapewnia pełną kontrolę jakości wraz z interaktywnym narzędziem do wizualnej weryfikacji awarii. Korzystając z dużej prędkości, wielowątkowych i wieloprocesorowych technologii w celu zwiększenia prędkości konwersji, Rhozet zmniejsza czas oczekiwania na przetworzony kontent.

Czytaj Więcej