Praca

Inżynier systemowy

Zakres obowiązków:
• udział w projektowaniu i wdrażaniu systemów zgodnych z profilem firmy;

• instalacja, konfiguracja i wsparcie techniczne dla systemów Linux/Windows/ Mac OS X;

• instalacja, konfiguracja i wsparcie technicznie dla relacyjnych baz danych MS SQL Server; PostgreSQL;

• świadczenie wsparcia technicznego w kontaktach z Klientem;

• przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;

• wsparcie pre-sales dla działu handlowego.

Jeśli jesteś osobą, która:

• zna systemy operacyjne Linux, Windows Server, Mac OS X;

• zna relacyjne bazy danych (PostgreSQL, MS SQL Server);

• zna język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną, czytanie dokumentacji technicznej;

• posiada bardzo dobrą organizację pracy;

• bez wahania diagnozuje i rozwiązuje problemy;

• jest skrupulatna i cechuje Cię wysokie zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

• jest odpowiedzialna;

• nie boi się wyzwań;

• lubi pracować w zespole;

• jesteś kreatywna i komunikatywna.

W zamian oferujemy:

• ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju;

• pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole;

• szkolenia z zakresu prowadzonych projektów i technologii;

• możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia;

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub działalności gospodarczej;

• owocowe środy.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji: www.pracuj.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.